wtorek, 4 lipca 2017

100/50 zł premii za założenie lokaty na 2,25% w Toyota bank


Jeszcze tylko tydzień potrwa kolejna akcja specjalna legendarnej już Toyota bank. Znów można założyć w miarę atrakcyjną lokatę jak na dziś wraz z dodatkową premią. Co ważniejsze jak zwykle znów mogą to zrobić nie tylko nowi klienci, ale także posiadacze kont.

Akcja potrwa do 10 lipca 2017, dziś co prawda bank obniżył stawkę lokaty na 160 dni do 2%, ale nie dotyczy to opisywanej niżej promocji, w której mamy dalej 2,25% oraz bardzo atrakcyjna premia 100 zł:)


Nowa fajna akcja lokaty z premią w Toyota bank
Kto może skorzystać z akcji? 
  • obecny klient to taki dotyczy tutaj osób, które założyły lokatę z premią w akcji z Agorą, było ich w sumie 10 i szczegółowo wymienia je regulamin na stronie 3. 
  • nowy klient dla Toyoty to taki, który tak jak w ostatniej, lutowej akcji specjalnej nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016
Szkoda że tylko Toyota bank nagradza ciągle nie tylko nowych...


Link będzie ważny do 10 lipca 2017, ale jak wspomniałem warto zarejestrować się do piątku by mieć więcej:) Jak zwykle przy rejestracji zostawiamy nasz mail dla organizatora. Jednak faktycznie uruchomienie promocji rozpoczyna się dopiero w momencie wysłania wniosku z linku jaki przyjdzie na nasz mail.

1) 100 zł dla nowego klienta
Obecnie promowana jest lokata na 160 dni, a więc czas trwania jest identyczny jak poprzednio, zmieniła się jednak stawka. Dziś oferuje ona 2,25% co jest średnio ciekawe, ale bonus znacznie podwyższa to oprocentowanie i czyni ofertę godną uwagi. 


Jak zwykle wymagane minimum na lokacie to 5000 zł. Można i więcej przy czym max to 13.000 zł, ze względu na średnią stawkę ja wpłacam minimalną kwotę, zaś resztę wolę trzymać na lepiej oprocentowanym koncie.

Aby otrzymać premię należy lokatę założyć do 3 sierpnia 2017 i utrzymać przez 90 dni. Po spełnieniu tych dwóch warunków otrzymujemy prawo do 100 zł. Oczywiście nie warto jej zamykać po 3 miesiącach, bo wówczas tracimy prawo do odsetek.


2) 50 zł dla obecnego klienta
Kto już zakładał tutaj lokaty ma okazję na założenie kolejnej za co dostanie 50 zł bonusu. Parametry są identyczne jak wyżej, różnica jest tylko w bonusie:
  • stawka: 2,25%
  • bonus: 50 zł 
  • termin założenia: 3 sierpnia 2017
  • czas: 160 dni (dla odsetek)
  • czas: 90 dni (dla premii)
  • min: 5.000 zł
  • max: 13.000 zł 
  • wymaganie dodatkowe: rejestracja w klubie korzyści
Bez względu na to czy jest się nowym czy nie, warto zakładać lokatę na minimalną kwotę. Swoją drogę zastanawia mnie co z klientami, którzy założyli już 10 takich lokat, a pamiętam z komentarzy, że niektórzy z was zakładali tutaj lokat na max. Wysłałem zapytanie do banku, czy takie osoby mogą założyć lokatę nr 11 i zgarnąć za to bonus.

Uwaga:
Jak zwykle obecny klient musi powiększyć saldo o 5000 zł i utrzymać je przez minimum 30 dni. Saldo jest liczone względem wczorajszego dnia tj. 25 czerwca 2017. Jeśli więc komuś kończy się lokata w lipcu, to musi ją przechować chociażby na koncie by nie stracić prawa do premii. 

Dla mnie akurat nie gra roli bowiem kolejna lokata kończy mi się we wrześniu. Sprawdźcie jednak jak to jest w Waszym przypadku, by przez przypadek nie stracić prawa do premii.

Jest jeszcze jedna uwaga: w promocji mamy tę samą lokatę co poprzednio. Każda lokata w Toyota bank ma limit wynoszący 10 lokat. Niestety kto wykorzystał wszystkie, nie może skorzystać z tej oferty.

Ważne terminy w nowej akcji

3) 300 punktów na start
Trzecim bonusem jest 300 punktów na start, które po uzbieraniu 1000 punktów można zamienić na kolejne 50 zł. Sam program Toyoty opisałem szczegółowo w artykule Gwarantowane nagrody w nowej akcji bank z premią?

Rejestracja nic nie kosztuje, a bardzo możliwe, że uda się niebawem zdobyć dodatkowe 50 zł. Punkty zwykle nie przepadają więc jak nie w tym roku, to być może w przyszłym będą jakieś ciekawe akcje. W każdym razie wygląda to na pewno ciekawiej aniżeli klub Raiffeisena.

UWAGA:
rejestracja w klubie jest konieczna do otrzymania premii czy to 100 zł czy też 50 zł. Lepiej to jednak zrobić jeszcze w czerwcu by dostać 300 punktów na start. Kto tego nie zrobi nie dostanie punktów za rejestrację.

Link do rejestracji w akcji specjalnej Toyoty: lokata z premią

Jak widać Toyota dotrzymuje słowa, że będzie regularnie nagradzać swoich klientów. A dzięki tej lokacie będziemy mieć dalej dwie lokaty co zwalnia nas z opłaty za konto:)

Regulamin nowej promocji lokata 160 dni z premią w Toyota bank

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz