poniedziałek, 17 lipca 2017

3% na lokacie na dobry start w Eurobank, 3.50% na mobilnej oraz 2,50% na KO


Robi się naprawdę coraz ciekawiej na rynku lokat. Do ofert z 3% w Deutsche bank, WBK oraz w T-mobile dochodzi kolejna. Tym razem po dłuuuugiej przerwie odzywa się znany nam dobrze Expander.

Kiedyś Expander zapraszał do siebie, by otwierać bardzo atrakcyjne lokaty w Meritum bank. Dziś nie ma go już ale Expander dalej ma w ofercie fajne lokaty, zaś tym razem będą one zakładane w Eurobanku.

Obok Deutsche bank najlepsza obecnie oferta na rynku


Kto może skorzystać? 
O dziwo nie jest to oferta przeznaczona dla tych co nigdy dotąd nie korzystali z Expandera co trzeba uznać za duży plus:) Jest to oferta jak w Eurobanku: przeznaczona dla klientów, którzy nie mieli tutaj konta od 12 miesięcy

Dedykowany link do otwarcia lokaty na 3% poprzez Expander

Do tej pory mankamentem ofert Expandera był bardzo ograniczony zakres oddziałów. Zwykle było to jedynie kilka największych miast w Polsce. Tym razem miast jest już dość dużo i możemy sobie je wybrać na dedykowanej stronie do której prowadzi powyższy link.

Trzecia już oferta z 3% na rynku:)
Lokata jest na stare dobre 3 miesiące więc to typowy wabik. Ale wabik lepszego rodzaju, bowiem zamiast typowych 10.000 zł, który na marginesie jest tutaj kwotą minimalną, możemy tutaj ulokować nawet 25.000 zł.

Chociaż Eurobank ma w ofercie kilka kont, do tej promocji wymagane jest konto Active. Lokatę na dobry start można zawierać w ciągu 30 dni od dnia jej udostępnienia. Co ciekawe w ramach promocji konto to będzie całkowicie darmowe przez 12 miesięcy:) Nie trzeba też posiadać karty.Oczywiście kartę można wyrobić pozwala bowiem ona na całkiem niezły 5% cashback. Niestety nie jest to zwrot za dowolne zakupy, lecz za kategorie sport, rekreację i rozrywkę. Kto z tego dużo korzysta może więc dodatkowo zarobić na tym koncie.Lokata Logujesz-Lokujesz: 3,50%
Nowi klienci oprócz omówionej wyżej lokaty dostają także jeszcze lepszą lokatę mobilną. Niemal we wszystkich bankach mobilna lokaty poleciały ze stawkami w dół. W Eurobanku mamy cały czas 3,50%.

To co prawda typowy wabik, bowiem max to 10.000 zł, ale i tak warto skorzystać nawet jeśli to tylko jednorazówka. I to na niedługi bo tylko miesięczny okres.

Jedno z lepszych kont oszczędnościowych na rynku

Konto Extra Zysk: 2,50%
Również atrakcyjne jest konto oszczędnościowe Extra Zysk. Oprocentowanie mamy tutaj na poziomie popularnego Millennium, chociaż limit kwoty jest tutaj mniejszy. Bank pozwala na 30.000 zł. Powyżej tej kwoty mamy jednak całkiem niezłe 2,00%.

Dedykowany link do otwarcia lokaty na 3% poprzez Expander


Jedyny bank w Polsce z darmowym limitem:)

Darmowy limit w koncie: 10 dni na miesiąc
Na koniec przypomnę, że Eurobank ma jeszcze jedną ciekawą rzecz, która powoduje, że od wielu lat to mój bank nr 1. Bezpłatny limit w koncie przez 10 dni w miesiącu. Trudno go dostać, co wielu z Was potwierdziło w komentarzach i sam starałem się o niego trzy razy.

Za to jeśli uda się go zdobyć i przelewamy tu wynagrodzenie to bank nie tylko zwróci nam opłatę za jego przyznanie w wysokości 60 zł, ale dodatkowo będzie odnawiać go za darmo co roku. Nie trzeba więc go likwidować jak w Millennium i kombinować jak go odnowić za darmo po roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz