czwartek, 15 czerwca 2017

150 zł do Intersport za zaledwie jedną płatność w Inteligo z amnestią dla wracających


Promocja z poprzedniego artykułu została czasowo wyłączona. Warto więc przypomnieć ciekawą ofertę, która została zasypana nowościami, a jest godna uwagi.

Rozszalały się banki z promocjami i to na tyle, że w jednym banku mamy po kilka różnych promocji i dziś trzeba dokonywać porównań by wybrać tę lepszą. A to dobrze dla nas, lepsze to niż gdybyśmy byli skazani na ochłapy:)

W przypadku omawianego w poprzednim artykule Paribasa wybór lepszej oferty jest oczywisty, bo akcja specjalna zawsze jest lepsza od promocyjnej. Łatwy jest też wybór w przypadku Inteligo, gdzie wyższą premię o niebo łatwiej spełnić:)


100 zł do kieszeni czy 150 zł do intersport?

O pierwszej promocji z polecaniem konta, w której do zgarnięcia jest 100 zł pisałem całkiem niedawno. Jednak ta promocja jest o tyle ciekawsza, że... tutaj bank znacznie skraca karencję! Teraz nowy klient to nie taki co nie miał tutaj konta od 3 lat, lecz taki co nie posiada w Inteligo konta od... 1 grudnia 2016:)

Tutaj założysz konto w Inteligo po premię 150 zł do sklepu Intersport

Link będzie ważny do 30 czerwca 2016, kiedy planowany jest koniec tej promocji. Ale uwaga: bank przewidział zaledwie 2900 sztuk bonów. Niby dużo, ale warunek jest tak banalny, że spodziewam się, że promocja skończy się znacznie szybciej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 3 bony do sklepów intersport o łącznej wartości 150 zł.  

Bony do tego sklepu praktycznie za darmo:)

Tutaj czeka nas jeszcze jedno bardzo pozytywne zaskoczenie. Bank wymaga bowiem tylko... jednej jedynej płatności kartą, którą należy wykonać do 14 lipca 2017. Nic więcej i premiuje to bonami na kwotę aż 150 zł. 

Długa promocja i dłuuuugi czas na wykonanie czegoś, co da się zrobić w jedną krótką chwilę. Lepiej nie czekać na koniec jak to ma sens w wielu akcjach bankowych. Tutaj na pewno najlepiej wyjdą na tym ci, którzy jako pierwsi skorzystają i załapią się jako pierwsi z 2900 osób. 

Lekcja poglądowa dla innych banków jak stworzyć fajną promocję i co więcej prostą do wykonania. Bez kombinowania, bez ukrytych sztuczek. Wystarczy założyć konto, zaznaczając odpowiednie zgody marketingowe, wykonać jedną płatność i zarejestrować się na stronie promocji o czym zresztą informuje poniższa strona rejestracyjna.

Tutaj założysz konto w Inteligo po premię 150 zł do sklepu Intersport

Bony zostaną wysłane już 31 lipca, ale nie na nasz email, lecz na pocztę wewnętrzną Inteligo. Wykorzystać je będzie można do końca tego roku. Zakup musi dotyczyć kwoty większej aniżeli 50 zł, przy czym różnica musi zostać dopłacona.

Dwa banki jak widać poszły po rozum do głowy i już nie blokują drogi wracającym. Paribas i Inteligo znacząco zmieniły definicję nowego klienta co jest dużą niespodzianką. I to nie o kilka miesięcy jak to z oporami zmienia większość banków lecz sześciokrotnie. 

Inni też mogliby pójść tą drogą i ciekaw jestem kiedy to dotrze do zatwardziałych uparciuchów, gdzie nowy klient to taki, co nigdy nie miał u nich konta...

Regulamin sport za zero w Inteligo oraz 150 zł do zgarnięcia do Intersport

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz