czwartek, 13 lipca 2017

410 zł na konto w akcji specjalnej z darmowym kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas


Festiwal bardzo dobrych ofert bankowych trwa w najlepsze, mimo iż mamy okres wakacyjny. Tylko do poniedziałku potrwa kolejna, nieco podrasowana akcja specjalna darmowego konta Optymalnego w Paribasie. 

Niedawno mieliśmy tutaj całą gamę podwójnej premii tego konta, niestety dodatkowa premia była ofertą typu voucher na 100 zł do sklepu xxx. Tym razem jest ciekawiej, bo dostajemy kasę na konto i to nieco więcej niż w dotychczasowych akcjach:)
Kto może skorzystać z tej promocji? W przeciwieństwie do innych banków Paribas jest bardzo ścisły co do konkretnego dnia od którego uważa chętnego na promocję za nowego klienta. Tutaj jest to dzień 20 grudnia 2016, a więc o osiem dni później niż na trwającej promocji z 100 zł do Rossmana opisanej tutaj.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej 410 zł do Paribasa

Jak w każdej akcji specjalnej tutaj rejestrujemy się na dedykowanej stronie zostawiając tam swój mail. mamy na to czas do 17 lipca 2017, chyba że akcja zakończy się wcześniej, bank przeznaczył bowiem tylko 1000 wniosków, a łatwo tutaj zgarnąć całą pulę.

Z linku jaki przyjdzie nam na pocztę składamy wniosek o utworzenie darmowego konta Optymalnego wraz z kartą debetową. Czas na podpisanie umowy jaką dostarczy nam kurier mamy do połowy wakacji, a więc do 31 lipca 2017. Harmonogram prezentuję niżej.


1. 110 zł od Organizatora promocji
Do tej pory wszystkie akcje specjalne zawierały bonus w wysokości 100 zł od organizatora. Teraz mamy o 10 zł więcej, a spełnić należy niemal te same warunki co w każdej innej promocji. Jest więc lepiej:)

Warunki są nietrudne do spełnienia, wystarczy tylko:
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • dokonać zakupów na 300 zł
Powyższe dwa warunki należy spełniać przez trzy miesiące: w sierpniu, wrześniu i październiku. Dla przypomnienia w akcji z Rossmanem wymagany jest tylko jeden miesiąc: sierpień.


2. 300 zł od banku Paribas
Druga premia to standardowa akcja Paribasa, ułatwiona w stosunku do poprzedniej promocji z iKontem. Nowe konto Optymalne jest o wiele ciekawsze z kilku powodów. Po pierwsze jest darmowe, a po drugie premię zdobyć o wiele łatwiej niż w innych bankach. 

Samo konto Optymalne omawiałem już szczegółowo w osobnym artykule tutaj. Dla leniwych, przypomnę w skrócie, że należy:
  • płacić kartą do konta przez rok
za płatności dostaniemy 2% zwrotu przez 12 miesięcy. W ciągu jednego miesiąca możemy liczyć maksymalnie na 25 zł, więc w skali roku daje to nam owe 300 zł.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej 410 zł do Paribasa


3. Darmowe konto Optymalne
Oferta nie byłaby atrakcyjna, gdyby nie fakt, że konto jest darmowe, więc faktycznie nazwa konta jest uzasadniona. A jest nie płacimy bowiem ani za kartę do konta, ani za samo konto. Co ważniejsze płacąc kartą zdobywamy podwójny bonus za te same płatności. 


Za zero

Ta oferta wydaje się ciekawsza od trwającej wciąż akcji z podwójną zdobyczą do Rossmana. Niby organizator wymaga teraz spełnienia warunków dłużej bo przez 3 miesiące, ale przecież i tak warto je spełniać, bo bank i tak dodatkowo premiuje płatności. Stąd warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu:)

1. Regulamin promocji premia dla Ciebie edycja 2
2. Regulamin promocji Konto z Money Back

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz