czwartek, 13 września 2018

100 zł do zgarnięcia w limitowanej promocji Money Mania XVI z Envelo


We wrześniu wśród promocji na FpG na uwagę zasługuje kolejna akcja specjalna z Envelo w roli głównej. To kolejna 16 już edycja popularnej Money Manii w której organizator promocji za spełnienie jak zwykle banalnych warunków daje stówkę. Bank zaś dokłada dwie dodatkowe promocje w których premie są znacznie wyższe.

Envelo to najmłodszy bank w naszym kraju, ale już widać, że będzie tu ciężko wrócić po nową premię. Od początku klon Banku Pocztowego daje ten sam warunek nowego klienta: to taki co nigdy nie był posiadaczem EnveloKonta.

Wygląda więc na to, że premia tutaj będzie jednorazowa, ale dobre i to, wszak dodatkowa stówka przyda się każdemu. Ponieważ akcję organizuje zewnętrzny organizator dla promocji przydzielono dedykowany link.

Tutaj zgarniesz 100 zł w Money Manii za konto w EnveloBank

UWAGA:
Według informacji organizatora są problemy ze składaniem wniosku przez przelew natychmiastowy. Sugeruję się zatem wybór kuriera, który trwa co prawda nieco dłużej, ale za to zawsze jest pewniejszy.

Akcja ma potrwać do 30 września 2018, ale znów okazuje się, że jest limit na ilość wniosków. Bank przewidział tylko 2500 wniosków, więc całkiem możliwe, że promocja zakończy się znacznie wcześniej. Innymi słowy: kto pierwszy, ten lepszy.


Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę na start?
Jak zwykle zmieścić się w terminach. Po rejestracji w terminie do 30 września (lub wcześniej jeśli wnioski się wyczerpią) mamy tylko 3 terminy:
  • do 30 września: kliknąć w link aktywacyjny jaki przyjdzie na naszego maila od organizatora i wysłać wniosek o konto wraz z zaznaczeniem odpowiednich zgód.
  • do 19 października: zawrzeć umowę o konto wraz z kartą
  • do 12 listopada: wykonać 3 płatności kartą na minimum 100 zł
Jak widzimy po wstępnych formalnościach cały problem sprowadza się do wydania stówki w długim horyzoncie czasowym. W zamian odzyskamy ją z powrotem czyli mamy tutaj cashback w wysokości 100%:)

Potem już tylko czas na odbiór premii. Do 30 listopada organizator obiecuje przysłać nam info na maila o przyznaniu nagrody.


Jak widzimy wyżej na dobrą sprawę do zgarnięcia jest wyższa kwota, gdyż promocja MoneyMania XVI można łączyć się z innymi. Do zgarnięcia są:

1. Do 200 zł zwrotu za przesyłki w programie EnveloBonus
Ta promocja potrwa nieco dłużej bo do 15 listopada 2018. Warunki widzimy niżej, szczegóły zaś w regulaminie nr 1 widocznym na końcu artykułu.Program omawiałem już wielokrotnie, przypomnę więc, że dotyczy on zwrotów za przesyłki zlecone kurierem Poczty Polskiej i to przy zastrzeżeniu, że płatność musi być na kwotę minimum 30 zł, więc to raczej promocja dla nielicznych.

Łącznie do zdobycia jest 200 zł w ciągu roku, ale miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 20 zł. Za jedną przesyłkę można zdobyć 2 zł, więc miesięcznie musielibyśmy wysłać aż 10 paczek by zdobyć całą premię.


2. 50 zł do empiku oraz do 1000 zł na bilety lotnicze 
Druga premia pozwala zgarnąć 50 zł w postaci karty podarunkowej do empiku oraz dodatkowo 1000 zł na bilety lotnicze. Wiąże się to jednak z wydaniem aż 2500 zł na usługi i produkty związane z podróżami, nie jest to więc propozycja dla każdego.

Uwagę zwraca szczególnie 1000 zł, dostaną go jednak tylko najbardziej zatwardziali. Bank przewidział premię dla 5 najbardziej aktywnych i to wśród nich ktoś wygra tysiaka na bilety lotnicze.

Tutaj zgarniesz 100 zł w Money Manii za konto w EnveloBank

Podsumowując stówkę zgarnąć łatwo, więc chociażby dla niej warto wziąć udział w promocji. Oferta jest z pewnością ciekawsza od poprzedniej czerwcowej w której do zgarnięcia było tylko 50 zł. Envelo zaś zawsze będzie raczej jednorazowym bankiem do założenia konta, zgarnięcia premii i jego zamknięciu.

1. Regulamin programu envelobonus za e-zakupy
2. Regulamin promocji Podróżuj z nami korzystnie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz