wtorek, 16 października 2018

50 zł na start oraz 500 zł ekstra za konto ze stawką 3,0% w I edycji Programu poleceń Getin


Getin bank nie przestaje mnie zadziwiać. Od poniedziałku mamy tutaj dalej 3% na KO, które jest bez wątpienia najlepiej oprocentowym kontem oszczędnościowym na rynku, to dodatkowo pozwala zarobić na polecaniu najlepszego konta na rynku:)

Getin to u mnie rekordzista w szybkości powrotu, zamknąłem tu konto w czerwcu, by w lipcu powrócić po stawkę 3%. Tymczasem w sierpniu bank uruchomił program poleceń w którym do zgarnięcia jest dodatkowo 500 zł. Mamy już ostatni dzwonek na wzięcie w tym udziału, bo promocja kończy się w już za dwa tygodnie.

Pierwsza edycja programu poleceń w Getin
Do tej pory polecałem konto dla samego świetnego oprocentowania 3% do 200.000 zł. Teraz za założenie konta możecie zdobyć dodatkową kasę i to za spełnienie banalnego warunku przelewu.

Tutaj założysz konto Proste Zasady w Getin dla 50 zł na start i 3% na KO

Pierwsza edycja programu poleceń ma potrwać do 31 października 2018. Zapewne po tym terminie rozpocznie się druga edycja programu poleceń, ale nie wiadomo czy warunki się nie zmienią, a w inauguracyjnej edycji są bardzo łatwe.Okazuje się bowiem, że wystarczy zaledwie zrobić przelew na 1000 zł w trzech pierwszych miesiącach po otwarciu konta. Premia za przelewy to moim zdaniem najlepsza premia z możliwych, bo zdecydowanie najłatwiejsza do spełnienia.

Wystarczą 3 przelewy po 1000 zł dla premii 50 zł

Dla przypomnienia konto Proste Zasady w Getin o którym mowa to naprawdę konto z Prostymi zasadami bez ukrytych sztuczek. Jedna jedyna rzecz jaką bank wymaga to jedna płatność kartą na dowolną kwotę i to wszystko. 

Nie trzeba robić żadnych przelewów ani nic takiego, przez co jest łatwiejsze w obsłudze niż konto w Millennium. W zamian zaś dostajemy konto ze stawką 3% lub nawet 3,50% jeśli jesteście nowymi klientami. Na marginesie przypomnę, że dla stawki 3,50% bank wymaga przelewania nieco wyższej kwoty bo 1500 zł.

Za przelewy na 1500 zł mamy już stawkę 3,50%
Jeśli bank za 3 przelewy chce nam zapłacić to nic tylko korzystać. Co więcej polecający za podanie kodu może dostać 100 zł. W sumie można polecić 5 osób, stąd tytułowe 500 zł ekstra.

Kto chciałby być poleconym przeze mnie i dostać kod polecający jak zwykle zapraszam do kontaktu na maila marszr1@gmail.com.

Tutaj założysz konto Proste Zasady w Getin dla 50 zł na start i 3% na KO

Konto w Getin urasta w tym roku do najlepszego konta na rynku. Jedyny minus to fakt, że trudno tutaj osądzić kiedy bank będzie brać pod uwagę saldo na nowe środki w kolejnej edycji konta oszczędnościowego. 

Dodatkowy bonus to 10% zniżki do Multikina:)
 Ważniejsze jednak jest to, że można brać udział wielokrotnie. Do niedawna interpretowaliśmy regulamin tak, że konto jest jednorazowe, a jednak sprawdziłem to w lipcu i okazało się, że można używać go wielokrotnie.
 

Konto za zero + dowolne bankomaty darmowe

1. Regulamin promocji Polecam Proste Zasady w Getin
2. Regulamin promocji Bonus 3,50% na KO za aktywność

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz