poniedziałek, 6 sierpnia 2018

100 zł na start oraz 3% na koncie w promocji Zgarnij premię


Kontynuujemy prezentację najciekawszych ofert miesiąca. W sierpniu ruszyła promocja będąca akcją specjalną czyli łączoną promocją banku z organizatorem. Bank oferuje konto na 3%, zaś organizator ze swojej strony dodaje 100 zł:)

Premię można zdobyć bardzo łatwo. Nie trzeba robić zakupów o określoną kwotę czy jakichś innych widzimisię banku. Tutaj wystarczy kilka płatności na dowolną kwotę i po sprawie, a na deser konto z fajna stawką 3%.Tym razem chodzi o akcję specjalną, należy więc skorzystać z dedykowanej strony, na której trzeba zostawić swój adres. Trzeba jednak spełnić dość restrykcyjną definicję nowego klienta czyli nie mieć tutaj konta od dokładnie 2 lat czyli od 1 sierpnia 2016.

Tutaj zarejestrujesz się w zgarnij premię 100 zł i założysz konto na 3%

Powyższy dedykowany link ma być aktywny dość długo bo aż do 30 września 2018. Zaznaczcie oczywiście odpowiednie zgody, bo bez nich nie zostanie przyznana nagroda. Najlepiej podać mało używany mail, dedykowany dla takich akcji.

Co trzeba zrobić by dostać stówkę?


Harmonogram akcji widzimy wyżej. Umowę o konto w Aliorze mamy podpisać najpóźniej do końca października. Po otwarciu konta należy wykonać tylko dwie rzeczy:
  • przelew na 1000 zł (1500 zł - patrz niżej)
  • 3 płatności na dowolną kwotę (patrz niżej)
Na te dwie banalne czynności mamy aż całe dwa miesiące, choć bez problemu możne je zrobić w kilka minut. Płatności można zrobić w dowolny sposób czyli kartą lub blikiem, nieważne czy na internecie czy w punktach stacjonarnych.


Co prawda mamy tutaj ograniczenia widoczne wyżej. 8 kodów MCC jest wykluczonych z uznania za jedną z 3 wymaganych płatności, są to jednak mało używane miejsca jak kasyna czy brokerzy ubezpieczeniowi. Wystarczy zrobić zakupy w markecie i po sprawie.

UWAGA:
Wymagania do premii nie pokrywają się z wymaganiami Aliora dla darmowej karty oraz konta. Aby konto było darmowe wymagany jest przelew na 1500 zł, warto więc przelać o 500 zł co miesiąc i mieć święty spokój.


Druga sprawa to karta nie radzę jej wyrabiać bo aby była darmowa wymagane jest wydanie aż 300 zł co jest bezsensowne. Lepiej więc zainstalować apkę i wymagane 3 płatności dokonywać Blikiem:)

3% na koncie oszczędnościowym
Więcej uwagi warto poświęcić KO, gdzie mamy 3%. Do Aliora wróciłem właśnie po taką stawkę na koncie, która początkowo miała być przez ponad pół roku, a którą bank przedłużył o kolejne pół roku, więc jest nieźle.

Tutaj zarejestrujesz się w zgarnij premię 100 zł i założysz konto na 3%

Póki co stawka 3%  dla kwoty do 20.000 zł jest gwarantowana do 31 grudnia 2018. Kto wie, może znów bank przedłuży je o kolejne pół roku.

Regulamin promocji Zgarnij premię z Kontem Jakże Osobistym w Alior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz