piątek, 6 lipca 2018

Głośnik JBL Flip 3 warty 359 zł za darmową kartę w Citi


W lipcu mocno rozczarował Citibank z nowym kontem. Na szczęście nie dotyczy to kart. Do jakże licznych już promocji zebranych w drugiej części nieprzegapki dochodzi kolejna, tym razem chodzi o czarne, bezprzewodowe głośniki JBL Flip 3.

Fani muzyki oczywiście mogą je zdobyć za darmo, a według szacunków banku nie są one wcale takie tanie. Regulamin podaje, że warte są 359 zł czyli nieco więcej niż typowe promocje, na których do zgarnięcia są trzy stówki.Niestety nie mam dobrych wieści co do adresatów promocji. Czas leci nieubłaganie do przodu, a w Citi stoi w miejscu. Tutaj definicja nowego klienta od dawna jest taka sama: nie może to być osoba, która posiadała kartę kredytową od 1 stycznia 2015 czyli już od ponad 3,5 roku.

Tutaj zgarniesz głośniki JBL Flip za darmową kartę w Citi

Oferta ma potrwać dość długo, bo do 4 września 2018. Jak zwykle trzeba być zatrudnionym od minimum 3 miesięcy i zarabiać na rękę 1200 zł by złożenie wniosku poszło bez problemu. Kto ma firmę zarabiać musi już 2500 zł i to od 2 lat.


Dla nagrody trzeba wydać 1000 zł

A co trzeba zrobić by głośniki umilały nam życie?
Nie jest tak prosto jak w pozostałych promocjach. Bank wymaga by wydać 1000 zł tą kartą do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym założymy kartę. Jeśli więc zdobędziemy kartę w lipcu, to na wydanie tysiaka mamy czas do końca września.

Parametry nagrody

W wakacje kasę wydaje się jakoś łatwiej niż w pozostałych miesiącach roku. Głośniki są więc w zasięgu praktycznie każdego. Parametry bezprzewodowych głośników o mocy 16W możecie zobaczyć wyżej. Mają one gwarancję na 2 lata i dostaniemy je 30 dni od daty otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.

Bardzo przyjemna darmowa karta Citi

Karty polecać chyba już nie trzeba bo to jeden z najczęściej omawianych produktów na rynku. Nic dziwnego skoro jako jedyna karta na rynku jest całkowicie darmowa i nie obchodzi nas ile wydamy w ciągu roku, bank i tak nie nam naliczy opłaty. Chociaż należy pamiętać o dziwnym warunku nie oddawania więcej niż należy, by saldo nie było dodatnie.

Tutaj zgarniesz głośniki JBL Flip za darmową kartę w Citi

Oczywiście musimy się tez zalogować chociaż raz w tym samym terminie w jakim mamy zrobić płatności na 1000 zł by otrzymać te głośniki. Powinienem to napisać przed warunkiem płatności, ale to oczywista oczywistość. Za kredytówkę nie będziemy płacić ani grosza, a to oznacza, że i tak musimy się zalogować by sprawdzić ile kasy należy zwrócić pod koniec darmowego okresu grace period karty.

Mając na uwadze fakt, że niektórzy z was mogą się jeszcze obawiać kart kredytowych, sam bowiem na początku podchodziłem do nich z obawą, polecam wpis poradnik dla zagubionych czyli jak ujarzmić grace period.

Regulamin promocji Zostań posiadaczem kredytówki Citi i zdobądź głośnik JBL Flip 3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz