sobota, 16 czerwca 2018

400 w gotówce za darmową kartę w Citi


Od dłuższego czasu przymierzam się do powrotu po kartę w Citi. Z pewnością będzie to darmowa karta Citisimplicity, nie wiem jednak którą promocję do tej karty wybrać bo wybór jest spory. Na dziś jednak najciekawiej wygląda najnowsza z nich.

Znów do zgarnięcia jest 400 zł jak w opisywanej niedawno na FpG promocji do sklepu Decathlon. Teraz jest jednak dużo lepiej bo 400 zł jest do wzięcia w gotówce, a nie do wybranego za nas sklepu:)

Łatwiej niż kiedykolwiek dotąd o tę kasę:)

Kto z tego może skorzystać? Tutaj nie ma niestety żadnych zmian, podobnie jak w przypadku Decathlonu tak i tutaj nowy klient to taki, który nie miał karty od 1 czerwca 2015 czyli już od ponad 3 lat:(

Tutaj zgarniesz 400 zł w gotówce za darmową kartę w Citi

Promocja potrwa dość długo bo aż do 13 września 2018. Wymagania wstępne dla wydania karty są te co zawsze: minimum 18 lat i zarobek na rękę w wysokości 1200 zł wpływający od 3 miesięcy. 

W zasadzie cała promocja jest kopią Douglasa, mamy bowiem te same warunki dla zdobycia premii. Akcja podzielona jest więc na dwie części:


1. 300 zł za 5 płatności kartą
W pierwszej części jest banalnie prosto. Trzeba wykonać 5 płatności na dowolną kwotę do końca drugiego miesiąca od wydania karty. I za te banalne czynności dostaniemy aż 300 zł co jest sowitą premią na tle innych banków.

2. 100 zł za wydanie 2000 zł
Dodatkowa premia jest już trudniejsza do zdobycia. W tym samym terminie czyli do końca drugiego miesiąca od wydania karty musimy wydać niemało bo 2000 zł. Na szczęście oba warunki są niezależne od siebie.

Mamy zatem dużo lepszą ofertę niż wszystkie propozycje z premią 300 zł zebrane w drugiej części nieprzegapki. Jak pamiętamy tam dla 300 zł trzeba było wykonać 10 płatności, tutaj mamy o połowę mniej, a na deser dla chętnych możliwość zdobycia dodatkowej stówki. 

Oczywiście jak nie chcemy wydawać tyle kasy możemy sobie tę dodatkową stówkę odpuścić i zgarnąć początkowe 300 zł. Warunek to wszak żaden by kupić 5 drobnostek i zgarnąć za to aż trzy stówki. Pomijam tu już oczywistą korzyść płacenia kartą i życie na koszt banku w darmowym okresie grace period:)

Ewenement na rynku - karta jest całkowicie darmowa:)
Jest jeszcze jeden dodatkowy warunek, który jest oczywisty i samospełniający. Z blogerskiego obowiązku należy jednak o nim wspomnieć. To konieczność zalogowania się do bankowości, ale to robi każdy posiadacz karty przynajmniej raz w miesiącu by sprawdzić ile kasy trzeba oddać by nie płacić nic za używanie karty.

Tutaj zgarniesz 400 zł w gotówce za darmową kartę w Citi

Brawa dla Citi, że w dalszym ciągu upraszcza swoją ofertę. Do niedawna było tylko 300 zł, teraz o tę samą kwotę jest łatwiej, a dodatkowo można zgarnąć stówkę więcej. A przecież okresie wakacyjnym nietrudno będzie wydać dodatkowe 2000 zł:)

Regulamin oferty do 400 zł z kartą kredytową Citi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz