wtorek, 15 maja 2018

500 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi z krótką karencją i nowymi warunkami


Ostatnio dużo się zmienia w świecie finansów. Nic nie jest długo takie same, a banki eksperymentują coraz częściej ze swoimi ofertami. W październiku ubiegłego roku mieliśmy rewolucyjne zmiany na kartach w Citi, które były zdecydowanie na plus.

Po pół roku nową rewolucję z rekordowym bonem do popularnej Biedronki. Do tej pory mieliśmy zwykle 400 lub 300 zł, zaś w najnowszej promocji do zgarnięcia jest 500 zł. Nowa stawka każe oczekiwać nowych warunków, a jak jest naprawdę?Drastyczne zmiany w warunkach ale i krótsza karencja
Jest tak jak podpowiada intuicja - Citi zmienił wymagania, co tutaj ma miejsce raczej rzadko. Ostatnie zmiany w październiku były zdecydowanie na plus, teraz jest niestety na odwrót bo za wyższą premię trzeba się mocno napocić.

Zdecydowanie na plus brzmi nowa definicja klienta. Nareszcie bank postanowił znacznie skrócić okres karencji. Pod koniec marca opisywałem ofertę z 300 zł, gdzie nowy klient to taki co nie był w Citi od początku 2015, obecnie nowy to taki co nie miał karty od... 1 stycznia 2017. Nareszcie więc wielu z nas może wrócić po darmową kartę.

Tutaj zgarniesz 500 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Promocja ma potrwać do 14 sierpnia 2018. Warunki dotyczące nasze dochodów są jak zwykle niewygórowane: dochód minimum 1200 zł na rękę przez ostatnie 3 miesiące i wiek 21 lat. 

A nowe warunki? Wymóg jednorazowego logowania do bankowości jest tutaj zawsze, skupimy się więc na konkretach. A tutaj Citi znów niestety odchodzi od łatwych wymagań kilku płatności na dowolną kwotę, na rzecz wymagania konkretnej kwoty i to niemałej bo aż 1000 zł miesięcznie.


Mało tego, nie chodzi o jednorazowe wydanie tysiaka w konkretnym terminie, ale o wydawanie tysiąca przez kolejne 10 miesięcy. Za każdy miesiąc w którym wydamy 1000 zł dostaniemy 50 zł do Biedronki.

W sumie po 10 miesiącach daje to tytułowe 500 zł do Biedry. Rzecz może i do spełnienia, ale raczej dla nielicznych, którzy nie płacą innymi kartami, lub faktycznie wydają dużo kasy i lubią zakupu w Biedronce.


Na szczęście karta dalej jest całkowicie darmowa

Oczywiście nie musimy tutaj martwić o samą kartę, ta bowiem jest całkowicie darmowa. Wadą jednak oferty jest fakt, że jeśli nie wydamy 1000 zł to nagroda za dany miesiąc przepada. Można jednak na szczęście starać się o e-kod na 50 zł w kolejnym miesiącu.

Tutaj zgarniesz 500 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Jak dla mnie Citi tym razem mocno przesadził. Oferta z pewnością nie dla każdego, tym bardziej jeśli korzystamy już z innych promocji, które wymagają wydania konkretnej kwoty.

Regulamin promocji do 500 zł na zakupy w Biedronce za darmową kartę w Citi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz