niedziela, 15 kwietnia 2018

600 zł do zgarnięcia znów w Citi w limitowanej drugiej edycji konta Citi Priority


Jaką promocję warto polecić na kwiecień?  Wybór jest dość duży, ale z pewnością na uwagę zasługuję mocno zmodyfikowana oferta w Citi. W lutym bank dawał tylko 300 zł za założenie konta Citi Priority, w nowej promocji daje dwa razy więcej:)

Powrót świetnej promocji w Citi
Jak można się domyślać oferta jest dla nowych klientów. A to oznacza, że musi to być osoba, która nie posiadała jakiegokolwiek produktu w banku po 31 października 2016. Karencja nie jest zatem zbyt długa wynosi bowiem 1,5 roku.

Tutaj założysz konto Citi Piority z 600 zł zwrotu w Citi

Promocja nie będzie trwała zbyt długo bo tylko do 30 kwietnia 2018. Mało tego, bank przewidział zaledwie 1000 wniosków, a biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty możliwe, że pula promocyjnych wniosków wyczerpie się przed czasem, warto więc złożyć wniosek wcześniej.


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Warunki są łatwe, pomijam oczywiste wyrażenie zgody oraz zalogowanie się do bankowości, bo to robi już chyba każdy z automatu. Tutaj skupiamy się na konkretach a do nich należą dwa warunki:
  • płacenie kartą dla 5% zwrotu przez 12 miesięcy
  • utrzymanie saldo dzienne minimum 5000 zł na koncie
Warunek pierwszy jest oczywisty. Płacimy kartą za co dostajemy zwrot w wysokości 5% wartości zakupu. Maksymalny zwrot to 50 zł na miesiąc, więc by zgarnąć całą premię trzeba wydać 1000 zł (można oczywiście mniej) co jest do zrobienia. Promocja trwa rok co po 12 miesiącach daje tytułowe 600 zł zwrotu.

Drugi warunek dotyczy salda dziennego w wysokości 5.000 zł najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta. Więc jak ktoś założy konto w kwietniu, to może nawet pod koniec maja zrobić przelew na jeden dzień na kwotę 5.000 zł.

Co zrobić by konto było bezpłatne?
Bank od lat daje dwie ścieżki do wyboru: łatwą i trudną.

1 Łatwa ścieżka: Karta kredytowa + jeden przelew
Z prostszym wariancie warto posiadać darmową kartę kredytową, na której też można zarobić na start. Listę promocji kart w Citi znajdziecie jak zwykle w zakładce Nie przegap II na PP4. Najnowszą promocję opisywałem dwa dni temu na tym blogu.

Jak już mamy kartę, to wystarczy przelew na 5000 zł z własnego konta w innym banku i po sprawie. Przelewy mogą być nawet w ratach np. po 1000 zł. Ważne by suma wpłat wyniosła 5k. 

Tutaj założysz konto Citi Piority z 600 zł zwrotu w Citi


2. Trudna ścieżka: Średnie miesięczne saldo 30.000 zł
Drugiego wariantu nie polecam, gdyż bank każe przez cały miesiąc utrzymywać średnie saldo na poziomie 30.000 zł. Do dyspozycji mamy co prawda lokaty, konta oszczędnościowe jednak są one kiepsko oprocentowane.

Można też wybrać inwestycje lub ubezpieczenia, nie są to jednak tematy poruszane na blogu. Na inwestycjach mało kto zarabia a z ubezpieczeń mało kto korzysta, a nawet jeśli, to niekoniecznie akurat z oferty Citi.


Podsumowując mamy powrót fajnej oferty z łatwym cashbackiem z wyborem opcji, w której wybór jest oczywisty. Wszak dużo łatwiej jest przelać na chwilę 5.000 zł niż kisić 6 razy wyższą kwotę na kiepskich stawkach w Citi. Lepiej trzymać to na koncie w WBK, które od niedawna oferuje przyzwoite 2,70%:)

Regulamin promocji do 600 zł za płatności kartą w Citi Priority

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz