piątek, 30 marca 2018

2,70% w WBK na mobilnym koncie oszczędnościowym wreszcie dostępne


Poprzedni wpis omawia obecnie cotelcom na PP4, więc warto tutaj omówić najnowszy hit FpG.

Nareszcie doczekaliśmy się promocji typu Must Have czyli 2,70% na na koncie oszczędnościowym w WBK. Pisałem już o niej w drugiej dekadzie marca, wtedy jednak okazało się, że linki do założenia konta były nieaktywne. Na szczęście oferta już jest i to dostępna dla każdego bo... brak tu karencji:)

Uwaga: Przy korzystaniu z poniższego wniosku nie wybierajcie opcji z przelewem, jeśli w podobny sposób zakładaliście ror w WBK. Taki wniosek zostanie odrzucony o czym więcej w komentarzach.

Link do promocyjnej stawki 2,70% na Koncie Oszczędnościowym w WBK

Do ekskluzywnego grona banków z najlepszym oprocentowaniem czyli Millennium oraz Pekao dołącza także popularny BZ WBK. Lokuje się on jednak pomiędzy wspomnianymi wyżej bankami ze względu na limity. Millennium pozwala aż na 200.000 zł, Pekao tylko na 10.000 zł, zaś Bank Zachodni na całkiem sympatyczne 100.000 zł.


Oczywiście nie warto trzymać nadwyżki ponad podane kwoty. Jak pamiętamy z wczorajszego wpisu nadwyżki ponad 200k w Millennium są oprocentowane na 1,50%. WBK jest jeszcze bardziej rygorystyczny i za nadwyżki ponad 100k oferuje zaledwie 0,40%
Niestety nie jest to konto, które pozwala rozplanować wejście. Pekao gwarantuje stawkę przez 6 miesięcy, Millennium 92 dni i w obu przypadkach nie gra roli kiedy przelejemy środki. Ważne by to było w okresie trwania promocji i od momentu przelewu oba banki gwarantują nam pół roku czy kwartał z fajną stawką.

WBK poszedł inną drogą znaną z konta na 3% w Alior bank. Tutaj mamy deadline i wiemy że promocja zakończy się w konkretnym terminie. Innymi słowy im później z niej skorzystamy tym krótszy okres promocji będzie pracował dla przelanych środków. 

Jak pamiętamy w Aliorze promocja konta na 3% potrwa do 30 czerwca. W WBK o miesiąc dłużej a ściślej do 30 lipca 2018, ale przystąpić do promocji można tylko do 30 czerwca 2018.

Najfajniejsze w tym jest to, że nie ma tutaj ograniczeń co do nowego klienta. Nieważne czy ktoś tu ma konto czy nie, każdy może skorzystać ze stawki 2,70%. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego linku by wziąć w tym udział. 

Link do promocyjnej stawki 2,70% na Koncie Oszczędnościowym w WBK 

Co ciekawe wszystkie trzy banki oferujące konta oszczędnościowe na 2,70% mają dodatkowe premie za założenie konta.

1. WBK: 2,70% + 150 zł za konto Godne Polecenia
Kto nie ma konta w Banku Zachodnim od 12 miesięcy powinien najpierw skorzystać z trwającej promocji omówionej niedawno. Przypomnę tutaj, że łatwo zgarnąć można 150 zł do sklepu jubilerskiego jak wracać do zgarniając wszelkie możliwe premie.Ta akcja nie jest tak popularna jak sądziłem i możliwe że jednak potrwa do 30 marca jak bank sobie pierwotnie zaplanował. Wszak premia raczej dobra na prezent dla kobiet aniżeli kasa którą można zgarnąć dla siebie;)

2. Millennium: 2,70% + 100 zł od bankiera + 250 zł do fly.pl
Millennium jak zwykle deklasuje wszystkich. Oferta jest nie tylko najbardziej obfita to jeszcze nie daje karencji dla swoich byłych klientów. Szczegóły opisywałem na początku miesiąca

Oferta była ważna do 28 marca 2018 więc przy niniejszym przedruku nie jest już dostępna, ale od kwietnia będzie nowa o czym będę informować na bieżąco na FpG. W Millennium non stop się coś dzieje co jest dużą zaletą tego banku.

3. Pekao: 2,70% + 100 zł na OC oraz 100 zł na rachunki za komórkę
Bank z Żubrem ma najmniej ciekawą ofertę, ale też kompleksową. Omawiałem ją pod koniec lutego i to raczej oferta z którą czeka się na ostatni moment. Osobiście mam zamiar skorzystać z niej tuż przed końcem czyli 30 czerwca 2018, skoro 2,70% jest gwarantowane przez kolejne pół roku:)


Regulamin promocji 2,70% na mobilnym koncie oszczędnościowym w WBK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz