czwartek, 15 marca 2018

5% zwrotu za zakupy na prostych zasadach w Getin oraz lokata na 3%


Wybieramy  znów ofertę miesiąca na marzec spośród publikacji na FpG. Tutaj małe zaskoczenie, bowiem niezwykle łatwą do spełnienia promocję ma bank, który dawno nie miał tak prostej i klarownej okazji na łatwą premię.

Getin potrafi od czasu do czasu pozytywnie zaskoczyć. W ubiegłym roku zaskoczył pozytywnie podniesieniem oprocentowania swojego konta oszczędnościowego do stawki 2,70%. W tym roku zaś oferuje 5% zwrotu na zakupy.
Znów mamy fajny cashback w Getin
5% to dziś całkiem fajny zwrot za zakupy. Co więcej Getin faktycznie drastycznie odnowił warunki konta Proste Zasady i to zdecydowanie na plus. W zasadzie jest to jedne z najlepszych kont, gdyż by było darmowe wystarczy zaledwie jedna jedyna płatność na dowolną kwotę.

Prostszych warunków trudno znaleźć w innych bankach
W nowej promocji nie jest to żadnym problemem, skoro kartą warto będzie płacić. Niestety to promocja tylko dla nowych klientów banku, którzy najpóźniej do 15 kwietnia 2018 otworzą tutaj konto i wyrażą zgody marketingowe dla banku.

Tutaj możesz otworzyć konto Proste Zasady w Getin dla 5% cashback

Jak się łatwo można domyśleć oferta jest nie tylko dla nowych, ale też i dla wracających klientów. Ważne by wracający nie mieli tutaj żadnego konta od 18 lutego 2017 czyli nieco ponad rok przerwy.

Ile można zyskać? Nie jest tak trudno jak w mBank, gdzie miesięcznie trzeba sporo wydać by zgarnąć całość. Getin pozwala na zwrot w wysokości 30 zł miesięcznie, co jest całkiem realne, wystarczy bowiem wydać 600 zł by zgarnąć maksymalną premię.

Zwrot do 30 zł będziemy dostawać do 15 dnia miesiąca w kolejnym miesiącu po zrobieniu zakupów. Promocja obowiązuje przez pół roku czyli po sześciu miesiącach można w sumie w miarę  łatwo zgarnąć 180 zł

Karta umożliwia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za darmo
Karty debetowej można swobodnie używać daje bowiem wszystkie bankomaty w Polsce za darmo. Jak pamiętamy z poniedziałkowego artykułu Czarna lista banków to ostatnio coś na czym inne banki lubią zarabiać w przeróżny sposób.

Tutaj możesz otworzyć konto Proste Zasady w Getin dla 5% cashback

Podsumowując mamy naprawdę fajną promocję konta łatwego w obsłudze. Na deser mamy także możliwość skorzystania z lokaty mobilnej na 3% oraz konta oszczędnościowego, które daje 2,50% przez 4 miesiące do przyzwoitej kwoty 200.000 zł.

Z lokatą lepiej poczekać do marca
Na marginesie warto podkreślić, że lokaty mobilnej nie warto zakładać w lutym, bo stracimy 3 dni fajnego oprocentowania. Luty wszak trwa 3 dni krócej, więc lepiej zaczekać do marca z jej założeniem:)

Regulamin promocji 5% zwrotu na prostych zasadach w Getin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz