niedziela, 18 lutego 2018

300 zł cashback na co chcesz za płatności na dowolną kwotę kartą w Citi


Kontynuujemy noworoczny trend wyboru najlepszej oferty miesiąca jakie można znaleźć wśród aktualności prezentowanych na blogu podstawowym czyli Finanse po godzinach. Podobnie jak w styczniu wybór nie jest trudny, bo jedna oferta wyróżnia się znacznie.

Powód jest prosty: Citi wreszcie rozdaje zwykły cashback. Nie bon do Biedronki, Douglasa, ole ole czy dowolnego innego sklepu. Teraz dostaniemy zwrot w postaci 300 zł dzięki czemu to my możemy decydować na co je wydamy.


Może to oczywiście być Biedronka, ale i dowolne inne widzi mi się na jakie przyjdzie nam ochota. I wcale nie trzeba wydawać konkretnej kwoty dla zgarnięcia 300 zł. Tak jak od niedawna wystarczy kilka płatności kartą na dowolną kwotę.Niestety nic się nie zmienia w kwestii nowego klienta. Bank uparł się na dacie 1 stycznia 2015 i nie chce jej zmienić. Więc tylko nowe osoby lub ten, kto zdążył zamknąć starą kartę przed tą datą może skorzystać z oferty.

Tutaj możesz założyć kartę po 300 zł do wydania na co chcesz

Powyższy link ma być tym razem aktywny do nietypowej daty 23 maja 2018. W dalszym ciągu wnioskować możemy o najlepszą kartę w ofercie Citi czyli całkowicie darmową Citi Simplicity, dzięki której żadne niespodziewane opłaty nas nie zaskoczą.A co trzeba zrobić dokładnie poza wyrażeniem zgód i wyrobieniem karty? Warunki są tylko dwa i to te najbardziej banalne z możliwych
  • zalogować się do bankowości Citi
  • wykonać 5 płatności w miesiącu na dowolną kwotę
Warunek pierwszy jest samospełniający się. I tak logować się musimy, by sprawdzić jaką kwotę wydaliśmy i jaką musimy spłacić w konkretnym terminie. Ja to sprawdzam raz w miesiącu, a bank pozwala to zrobić do końca drugiego miesiąca po wyrobieniu karty.

Drugi warunek, ten konkretny, jest równie banalny. Należy wykonać 5 płatności na dowolną kwotę. Może to być tylko guma do żucia, albo batonik. Ważne by zrobić to w pierwszym i drugim miesiącu posiadania karty. Koniec.

Dziwne, że wśród czytelników są jeszcze osoby, które dalej boją się kart kredytowych. Przypomnę, że to dla nich napisałem niedawno Poradnik dla zagubionych czyli jak ujarzmić Grace Period, gdzie opisałem jak korzystać z karty i dlaczego moim zdaniem jest zdecydowanie lepsza od zwykłych kart debetowych.

Tutaj możesz założyć kartę po 300 zł do wydania na co chcesz

Banalnie łatwo i przyjemna premia na co chcemy za darmową kartę. Bez ograniczania do asortymentu konkretnego, wybranego za nas przez bank sklepu. Citi dalej potrafi zaskakiwać i co ważniejsze upraszczać ofertę na maksa.

Regulamin promocji Odbierz 300 zł za 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz