sobota, 27 stycznia 2018

Najlepsza oferta promocyjna miesiąca na FpG


W styczniu bez wątpienia największym wydarzeniem było podniesienie oprocentowania konta oszczędnościowego do 2,70% w Millennium. Stawki odświeżyły też BGŻOPtima oraz Getin, w tych bankach oprocentowanie pozostało na poziomie 2,50%.

Co więcej obecnie w Millennium poza możliwością zgarnięcia fajnego oprocentowania i to do kwoty 200.000 zł, można także zarobić 150 zł za samo założenie konta. Mało tego, konto można także polecać i zgarnąć kolejne 250 zł:)


Millennium tym razem zmienił warunki dla osób, które mogą przystąpić do promocji. Do tej pory dziwiłem się, że Portugalczycy z uporem obstają przy starej dacie primaaprilisowej z 2015, która w każdej kolejnej promocji nie ulegała zmianie.

Teraz mamy zmianę, nie ma bowiem daty ale jest słowny opis. Z promocji może bowiem skorzystać osoba, która była klientem banku, ale wcześniej nie korzystała z jakiejkolwiek promocji o nazwie Zyskaj z 360 zł. Odpadają zatem wszystkie akcje specjalne z tym kontem jakie omawiałem do tej pory.

Link do rejestracji w akcji promocyjnej z premią do 400 zł za konto na 2,70%

Promocja ma potrwać do 25 lutego 2018 więc najpóźniej do tego dnia powinniśmy zostawić swój mail pod podanym linkiem. Nie sądzę, by promocja skończyła się wcześniej ze względu na dość restrykcyjną definicję nowego klienta. Konto jest na tyle atrakcyjne, że nie wymaga bonusów, jeśli ktoś jakimś cudem go jeszcze nie ma, ma okazję zarobić na start.

Co trzeba zrobić? 
1. 150 zł za przelew i jedną płatność
Z powyższego linku należy skorzystać do 25 lutego, zaś do końca lutego należy aktywować swoje konto. Pamiętajcie oczywiście o zaznaczeniu zgód, gdyż ich brak może skutkować brakiem premii.

Aby zdobyć premię należy zrobić tylko to co każdy posiadacz konta w Millennium musi zrobić co miesiąc, a więc:
  • zrobić przelew na kwotę 1000 zł
  • dokonać jednej płatności kartą/BLIKiem na dowolną kwotę
Te banalne warunki nie zmieniają się tutaj od lat, ale nowi i wracający klienci, którzy nie skorzystali dotąd z promocji konta 360 stopni za te banalne czynności mogą zgarnąć wcale niemało bo 150 zł. Przy czym należy je zrobić dwóch miesiącach: marcu i kwietniu

Link do rejestracji w akcji promocyjnej z premią do 400 zł za konto na 2,70%

Poza premią można założyć KO na 2,70%
2. Do 250 zł za polecanie konta
Druga część premii to tradycyjne polecanie konta w którym za jednego poleconego można dostać 50 zł. Ponieważ polecić można 5 osób do zgarnięcia aktywni posiadacze konta mogą zgarnąć do 250 zł.

Niestety polecać mogą tylko nowe osoby, które zarejestrują się w programie...


Regulamin akcji specjalnej Konto 360 stopni z bonusem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz