sobota, 2 grudnia 2017

400 zł do Douglasa za darmową kartę w Citi oraz zaledwie kilka płatności


Omawiana w poprzednim artykule niezwykle łatwa do zdobycia promocja ze smartfonem dobiegła już końca. Wystarczy przypomnieć, że zamiast trudnego warunku wydania 3000 zł mieliśmy banalny warunek dokonania 5 płatności na dowolną kwotę w miesiącu.
 
Nic dziwnego, że promocja była megapopularna. Co ciekawe identyczne warunki są na trwającej innej promocji karty w Citi, więc nic straconego.Mowa o promocji ze 400 zł voucherem do perfumerii Douglas. Zwyczajowo mogą z promocji skorzystać osoby, które nie miały karty kredytowej od 1 stycznia 2015, ten warunek dotyczy wszystkich promocji Citi jakie mieliśmy w tym roku.

Tutaj zdobędziesz 400 zł do Douglasa za darmową kartę w Citi

Zmieniły się jednak znacznie warunki i to zdecydowanie na plus. Po pierwsze promocja potrwa dość długo bo nawet do 31 stycznia 2018 roku, a więc blisko 4 miesiące. Po drugie nie trzeba już wydawać aż 1000 zł jak było w poprzedniej edycji.

Od obecnej trzeciej edycji warunki zmieniły się podobnie jak w przypadku karty z gadżetem LG. Zamiast wydawania dużej kwoty, bank pozwala na ilościowe transakcje, co jest może do spełnienia przez każdego z nas.

Warunki dużo prostsze niż do tej pory

Szczegółowo trzeba:
  • raz zalogować się do bankowości internetowej
  • zrobić po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach
Pierwszy warunek mamy spełnić do końca drugiego miesiąca od momentu podpisania umowy o kartę. Ten warunek spełni się sam, bo i tak każdy posiadacz karty zaloguje się by zobaczyć jaką kwotę musi oddać by nie zapłacić ani grosza za używanie karty.

Drugi warunek jest banalny. 5 płatności można wykonać w ciągu jednego dnia płacąc nawet po 1 zł za różne drobne zakupy. Taki warunek można spełnić dwukrotnie w dwu kolejnych miesiącach. W zamian w kolejnym miesiącu bank przyzna nam voucher na 400 zł ważny do 31 listopada 2018

Tutaj zdobędziesz 400 zł do Douglasa za darmową kartę w Citi

Miło, łatwo i przyjemnie. Warto jednak podkreślić, że od tej promocji bank wraca do oferowania wyboru dwu kart: Citi Simplicity oraz Citibank World Master Card. Lepsza jest oczywiście ta pierwsza, gdyż jest całkowicie darmowa i bezproblemowa.To karta to istny ewenement wśród kredytówek. Jest za friko, co jest rzadkością, i dotyczy to nie tylko opłaty rocznej za kartę, ale także za darmo są opłaty za powiadomienia CitiAlerts czy o braku spłaty karty.

Rzadko się zdarza by banki polepszały swoją ofertę, zwykle robią na odwrót. Citi jest pierwszym bankiem, który odwraca ten trend na bardzo korzystny. Po ofercie ze smartfonem LG to jest druga pozwalająca na łatwe zgarnięcie premii. Oby tak dalej:)

Regulamin 3 edycji promocji 400 zł do perfumerii Douglas za darmową kartę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz