środa, 8 listopada 2017

Smartfon LG K4 za darmową kartę w Citi i tylko... kilka płatności


Omówiona w poprzednim artykule promocja darmowej karty Citibanku wraz z 400 zł do Biedronki powoli dobiega końca. Potrwa tylko do piątku 10 listopada, ale warto rozważyć jeszcze inną możliwość, kto wie czy nie jeszcze lepszą dla tej samej karty.

W ofercie Citi Handlowego mamy bowiem nie bon do sklepu lecz smartfon LG K4. Do niedawna trudno było go zdobyć bowiem bank wymagał wydania niemałej kwoty 3000 zł. W najnowszej promocji jest o wiele łatwiej, wystarczą bowiem ilościowe płatności.

Tym razem wybitnie łatwo zdobyć ten smartfon

Jak było do przewidzenia nie zmieniają się warunki co do nowego klienta. Od początku tego roku o smartfona mogą starać się osoby, które nie miały tutaj karty kredytowej od 1 stycznia 2015. Zmiana nastąpi prawdopodobnie od nowego roku.

Tutaj możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Powyższy link będzie aktywny jeszcze do 30 listopada 2017


Smartfon za 5 płatności w miesiącu:)

Co trzeba zrobić by zdobyć smartfon LG? Tym razem Citi Handlowy bardzo pozytywnie zaskoczył. Wystarczy bowiem tylko:
  • jedno logowanie do bankowości
  • dokonać 5 transakcji w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu
I to wszystko całkowicie darmową kartą Citi Simplicity. Na pierwszy warunek mamy czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę, ale z pewnością każdy zrobi to i tak wcześniej, wszak warto zajrzeć ile kasy jest do spłaty za 5 płatności i w jakim terminie można to zrobić by bank nie zarobił na nas ani złotówki.Drugi warunek 5 płatności można zrobić bez problemu w ciągu jednego dnia. Wszak nie liczy się ile kasy wydaliśmy, ale ile płatności wykonaliśmy. Różnica ogromna i to na duuuży plus:)

Słowem oferta szczególnie godna polecenia. Sam zamknąłem tutaj świeżo konto i to zupełnie bez problemu, pojawia się jednak nowa świetna promocja, w której wystarczy tylko kilka płatności w miesiącu by zgarnąć fajny smartfon. 

Tutaj możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Rzadko się zdarza by tak drastycznie polepszyły się warunki. Wszak wydać 3000 zł nie jest łatwo, gdy mamy premie za płatności w innych bankach. Zaś 5 płatności zrobi bez problemu każdy. Rzecz godna polecenia dla innych banków.

Na koniec warto przypomnieć, że w ofercie Citi za tę samą darmową kartę jest do zdobycia także voucher na 400 zł do Douglasa i inne. Szczegóły znajdziecie jak zwykle na zakładce Nie przegap II na PP3.

Regulamin oferty Odbierz smartfon LG K4 dual sim

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz