czwartek, 12 października 2017

400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi i kilka płatności kartą


Świat finansów zmienia się szybko niczym w kalejdoskopie. Nie warto już zakładać omówionej w poprzednim artykule karty do Ole ole, bowiem od października znacznie łatwiej zgarnąć premię. Nie trzeba już wydawać 1000 zł by zgarnąć 400 zł:)

Choć oferta z Ole potrwa do końca października, na chwilę obecną znacznie ciekawsze są nowości. Do trwających dwóch bardzo fajnych akcji z telefonem LG oraz 400 zł do Douglasa w których wymagane jest tylko kilka płatności dochodzi kolejna z 400 zł do Biedronki.


Definicja klienta jest łatwa do przewidzenia. Jak bezwzględnie we wszystkich tegorocznych promocjach kart kredytowych musi to być osoba, która nie miała karty od 1 stycznia 2015.  

Tutaj założysz darmową kartę w CIti z bonem na 400 zł do Biedronki

Inny jest jednak czas trwania promocji i opisywana dziś jest zdecydowanie najkrótsza. Niniejsza akcja będzie ważna tylko do 10 listopada 2017. To zdecydowanie krócej aniżeli oferta Douglasem, który potrwa do końca stycznia przyszłego roku.

Warunki do zdobycia vouchera na 400 zł są w zasadzie identyczne jakie są dla oferty z opisywanym w ubiegłym tygodniu. Nie trzeba już wydawać 1000 zł by zdobyć 400 zł, jest o wiele, wiele łatwiej wystarczy bowiem tylko kilka płatności.


Zamiast 1000 zł wystarczy teraz 5 płatności przez 2 miesiące
Szczegółowo trzeba:
 • raz zalogować się do bankowości internetowej
 • zrobić po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach
Pierwszy warunek mamy spełnić do końca drugiego miesiąca od momentu podpisania umowy o kartę. Ten warunek spełni się sam, bo i tak każdy posiadacz karty zaloguje się by zobaczyć jaką kwotę musi oddać by nie zapłacić ani grosza za używanie karty.

Drugi warunek jest banalny. 5 płatności można wykonać w ciągu jednego dnia płacąc nawet po 1 zł za różne drobne zakupy. Taki warunek można spełnić dwukrotnie w dwu kolejnych miesiącach. W zamian voucher dostaniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji.

Miło, łatwo i przyjemnie. Co ciekawe tym razem bank zrezygnował z oferowania wyboru dwu kart: Citi Simplicity oraz Citibank World Master Card. Teraz można wybrać tylko jedną i o dziwo tę lepszą, gdyż jest całkowicie darmowa i bezproblemowa. Kolejny ukłon w stronę klienta.Citi Simplicity to istny ewenement wśród kredytówek. Jest za friko, co jest rzadkością, i dotyczy to nie tylko opłaty rocznej za kartę, ale także za darmo są opłaty za powiadomienia CitiAlerts czy o braku spłaty karty.

Tutaj założysz darmową kartę w CIti z bonem na 400 zł do Biedronki

Swoją drogą ciekaw jestem, czy tym razem oferta faktycznie skończy się 10 listopada. Promocje z Biedronką kończą się zwykle grubo przed czasem, bo te sklepy są na każdym rogu i praktycznie każdy tu kupuje.

Alternatywnie możesz zamówić darmową kartę i łatwo zdobyć smartfon LG K4

Alternatywnie można wybrać oczywiście ofertę ze smartfonem LG G4. Bonus jest nieco lepszy, a 5 płatności trzeba wykonać przez 3 miesiące czyli tylko o jeden miesiąc dłużej niż w przypadku Biedronki.

Regulamin oferty 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citibank

4 komentarze:

 1. Czy da się wyrobić kartę, jeżeli się nie pracuje? Może ktoś próbował?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię, gdy ja wyrabiałem kartę zostałem poproszony o podanie nr telefonu od pracodawcy by bank mógł sprawdzić poziom moich dochodów. Wymagane jest 1200 zł netto.

   Usuń
 2. Czy dobrze rozumiem: jeżeli umowa o kartę będzie zawarta w październiku b.r., trzeba będzie wykonać 5 transakcji w listopadzie i 5 transakcji w grudniu - czy tak?

  OdpowiedzUsuń