poniedziałek, 2 października 2017

400 zł do sklepu internetowego Ole Ole! za darmową kartę w Citi


Oj, omówiona akcja specjalna w BNP Paribas nieoczekiwanie skończyła się przed czasem. Francuzi zwykle mają promocje limitowane, ale nie pamiętam by jakaś promocja skończyła się przed czasem, a tymczasem limit już się wyczerpał.

To oznacza, że warto tutaj przypomnieć inną ciekawą promocję. Paribas od dłuższego czasu pojedynkuje się z Citi Handlowy na promocje w których do zgarnięcia jest 400 zł za założenie całkowicie darmowej karty kredytowej.Tym razem Amerykanie rozdają kody rabatowe do sklepu internetowego ole ole. A jest to sklep, gdzie można wybierać popularne artykuły z zakresu AGD, telefonów, komputerów, narzędzi, łazienek, sportu i nie tylko - słowem jest w czym wybierać:)
W przeciwieństwie do Paribasa, który elastycznie zmienia definicję nowego klienta, Citi twardo i uparcie trzyma się daty 1 stycznia 2015 od początku tego roku. Kto posiadał jakąkolwiek kartę w Citi po tym terminie jest niestety wykluczony z tej promocji.

Tutaj założysz darmową kartę dla 400 zł do Ole Ole!

Link powyższy będzie ważny do 31 października 2017. W przypadku kart Citi raczej nie ma zmian w datach, rzadko kiedy bank skraca podane przez siebie terminy, więc nie ma tutaj zasady kto pierwszy ten lepszy. Co najwyżej nagrodę dostaniemy nieco później:)


A co trzeba zrobić? To co zwykle a więc:
  • zalogować się do bankowości
  • zrobić zakupy na 1000 zł kartą
oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Mamy więc nawet do 3 miesięcy czasu na zakupy w zależności od momentu w którym dostaniemy kartę.

Tysiąc to niby dużo, ale też premia jest bardzo pokaźna. Jakby nie patrzeć mamy tutaj 40% cashback który jest wielokrotnie wyższy od tego do czego przywykliśmy w innych bankach.

Na plus trzeba zapisać fakt, że Citi nie kombinuje i nie utrudnia warunków na swojej darmowej karcie Citi Simplicity. Oto aktywne promocje z 400 zł do innych sklepów, gdzie warunki są identyczne z powyższymi.

Tutaj założysz kartę w Citi by zgarnąć 400 zł na sprzęt w morele.net

Tutaj założysz kartę by zgarnąć 400 zł do Allegro

Tutaj założysz kartę w Citi aby zgarnąć 400 zł do frisco


Jak zwykle wszystkie oferty kart godne uwagi znajdziecie w zakładce Nie przegap na blogu PP3.

Regulamin promocji kody rabatowe do ole ole na 400 zł za darmową kartę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz