czwartek, 28 września 2017

400 zł do zgarnięcia w limitowanej akcji specjalnej Podwójna zdobycz w BNP Paribas


W BGŻ BNP Paribas trwa kolejna akcja specjalna do darmowego konta w której nietrudno zgarnąć niemało bo 400 zł. Jak zwykle w tego typu akcjach można zdobyć dwa bonusy najważniejsze jednak jest to że warunki nie są wygórowane.Kolejna fajna promocja w Paribasie:)

Na duży plus w dalszym ciągu należy przypisać bankowi za definicję nowego klienta. W dalszym ciągu mamy tutaj warunek zaledwie półrocznej odsiadki, kto nie miał tu konta od 6 miesięcy może znów wrócić po kolejny bonus.

Tutaj zgarniesz 400 zł w nowej akcji specjalnej w Paribas

Powyższy link będzie ważny do 6 października 2017. No chyba że wcześniej zapisze się 1000 chętnych, taki bowiem limit bank przewidział na nową akcję. A chętni mogą się znaleźć, bo premia to nie voucher do wybranego sklepu, lecz przelew na konto:)

Co trzeba zrobić by zdobyć 400 zł?

1. 100 zł za używanie konta w listopadzie
Pierwszą stówkę można zgarnąć za wykonanie trzech rzeczy w listopadzie 2017:
  • zalogowanie się do bankowości Pl@net
  • wykonanie przelewu na 1000 zł
  • wydanie kartą kwoty 300 zł
Jak widać to typowe warunki. 


Warunki Paribasa

2. 300 zł za zakupy
Druga część premii to już zwykły cashback. Bank da nam do 25 zł miesięcznie zwrotu za zakupy, przy czym co ważne mogą to być dowolne zakupy. Nie ma tu ograniczeń do konkretnych sklepów jak w Eurobanku czy Banku Pocztowym, zwrot będzie przysługiwać za każde zakupy.

Okres w którym przysługiwać nam będzie cashback obejmuje 12 miesięcy, a ściślej od listopada 2017 do października 2018. A więc w listopadzie premią będzie podwójna obejmie bowiem stówę z punktu pierwszego oraz 2% cashback, który będzie obowiązywał przez cały rok.

Tutaj zgarniesz 400 zł w nowej akcji specjalnej w Paribas


Na koniec mała podpowiedź - wisienkowicze mogą tutaj zadać sobie pytanie, czy nie opłaca się może bardziej wejść tutaj po premię 100 zł z hakiem ze względu na dublowanie się premii i już po miesiącu wyjść. Przy krótkiej karencji może być opłacalne wrócić tutaj po kolejny bonus na wiosnę przyszłego roku;)

Konto jest oczywiście darmowe. Gdyby nie było oferta nie byłaby godna polecenia. Należy jednak uważać z wypłatami z bankomatu. Paribas bowiem za darmo pozwala wypłacać tylko z bankomatów własnych oraz Planet Cash.Regulamin promocji Korzystne konto z 400 zł w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz