czwartek, 14 września 2017

Nowa promocja dla leniwych: 100 zł za założenie konta w Millennium + 50 zł do Polskiego Busa


Powoli kończy się akcja specjalna w mBanku omówiona w poprzednim artykule, trwa za to inna w Millennium. W wakacje mieliśmy zagwarantowane 50 zł premii + 100 zł do Rossmana, teraz zaś mamy 100 zł premii na konto i vouchery podróżnicze na 100 zł.

W zasadzie konto w tym banku jest samo w sobie na tyle dobre, że nie wymaga dodania bonusu za jego założenie. Wszak oferuje świetne konto oszczędnościowe i lokatę mobilną, ale jak bank dodaje premię to czemu nie zgarnąć więcej.

Nowa akcja specjalna z większą premią

Niestety w dalszym ciągu bordowi mocno trzymają się restrykcyjnej definicji nowego klienta. Wciąż jest to osoba, która nie miała tutaj konta od 1 kwietnia 2015, a więc odsiadka przekroczyła właśnie 2,5 roku. I jakoś nic nie zapowiada zmian dla nowych.

Dedykowany link do rejestracji w akcji 100 zł na konto + 50 zł do Polskiego Busa

Powyższy link będzie aktywny do końca września bowiem zapisy na akcję specjalną kończą się 30.09.2017. Nieco dłużej mamy czas na podpisanie umowy, to musimy zrobić najpóźniej do 6 października 2017.

Harmonogram akcji specjalnej Millennium i bankiera

Co trzeba zrobić by zdobyć w sumie 150 zł? 
W zasadzie warunki są identyczne jak w poprzedniej akcji z Rossmanem, mamy zatem nową promocję dla leniwych. Nie trzeba w zasadzie robić nic szczególnego poza tym co musi robić każdy posiadacz konta w Millennium, a więc:
  • przelew na 1000 zł
  • jedna płatność kartą na dowolną kwotę
Oba warunki trzeba spełnić tylko w dwóch miesiącach: październiku i listopadzie. Warunki praktycznie żadne, a premia całkiem przyjemna. 

Kto założy konto 360 stopni w wersji Student ma jeszcze mniejsze wymagania, nie musi bowiem robić przelewów. Bank być może wychodzi z założenia, że studenci jeszcze nie mają dochodu, wystarczy więc tylko jedna płatność kartą w październiku oraz jedna w listopadzie. 

To bodaj najprostszy warunek z możliwych do spełnienia za całkiem przyjemną premię. Płatność może bowiem być dowolna i wystarczy kupić cokolwiek. A przecież w zamian możemy liczyć nie tylko na bonus pieniężny, o którym zostaniemy poinformowani do końca roku.


Jeżeli chodzi o 50 zł do Polskiego Busa, to otrzymujemy dwa vouchery o wartości 25 zł każdy. Można je wykorzystać na stronie polskibus.com w terminie od 15 grudnia 2017 do 31 marca 2018. Voucher po prostu obniża cenę biletu po wpisaniu otrzymanego kodu.

Dedykowany link do rejestracji w akcji 100 zł na konto + 50 zł do Polskiego Busa

Dla przypomnienia poza tymi dwoma bonusami nowi mogą także korzystać z konta oszczędnościowego z jedną z najlepszych stawek na rynku: 2,50%. Odnawialnej lokaty mobilnej też na 2,50% oraz darmowego limitu w koncie.

Regulamin promocji Zgarnij premię z Millennium - edycja IV
Regulamin korzystania z vouchera Polski Bus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz