niedziela, 28 maja 2017

100 zł lub 200 zł za 3 przelewy w promocji Przenieś konto II w Credit Agricole


Omówiona w poprzednim wpisie oferta maja niestety dziś już się kończy. Warto więc wskazać inną godną polecenia promocję, w której karencja nie jest tak długa jak w przypadku Millennium. Znacznie lepiej jest w innym banku, gdzie w łatwy sposób do zgarnięcia jest 200 zł premii.

Mowa o Credit Agricole, którego dawno już nie było na blogu. Tutaj bank chętnie powita wracających do banku już po roku, nie jest więc źle. Mało tego, z oferty mogą skorzystać także... klienci tegoż banku, jeśli posiadają inne konto niż objęte promocją:)
Promocją są objęte jak zwykle 4 konta:
  • 1 Konto (Pierwsze konto) - dla młodych
  • Konto PROSTOoszczędzające (płatne)
  • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
  • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
Kto zatem ma w tym banku inne konto aniżeli powyższe, może je zmienić i zgarnąć za to premię. Co ciekawe w banku tym mamy dwie możliwości. Zgarnąć możemy bowiem 100 zł lub dwa razy więcej.


1. 200 zł za wyższe wynagrodzenie
Ciekawsza jest oczywiście wyższa premia. 200 zł dotyczy promocji o szumnej nazwie: Polacy wybierają Credit Agricole - przenieś konto edycja 2.Ta oferta jest ograniczona czasowo i link dedykowany tej akcji  będzie aktywny do 30 czerwca 2017.

Tutaj założysz konto w Credit Agricole dla 100 lub 200 zł premii

Co zrobić aby zgarnąć wyższą premię poza oczywistym założeniem konta i wyrażeniem odpowiednich zgód?

Wymagania są zawarte w nazwie konta - trzeba przenieść swoje konto do Credit Agricole z innego banku. Trzeba przy tym podpisać zlecenie przekazywania środków z podaniem nazwy i adresu instytucji, która będzie przekazywać wynagrodzenie.

Niewątpliwym plusem oferty jest fakt, że możemy przenieść tutaj wynagrodzenie na bardzo krótki okres czasu. Do zgarnięcia premii wystarczy bowiem przelewać swoje wynagrodzenie tylko przez 3 kolejne miesiące. Potem można zamknąć konto:)

Problemem może być jednak wysokość wynagrodzenia. Francuzi wymagają bowiem by wpływ na konto był na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł. Pierwszy taki wpływ powinien być w miesiącu następującym po tym, w którym założyliśmy konto. 

Wypłata premii w wysokości 200 zł będzie nie później niż na koniec miesiąca kalendarzowego w którym spełniono warunki. Kto więc założy konto w maju i przeleje kasę w czerwcu, lipcu i sierpniu, dostanie premię do końca września:)

Z tych banków można przenieść czasowo konto dla premii:)
2. 100 zł za niższe wynagrodzenie
Kto nie ma wynagrodzenia w wysokości 3000 zł też może liczyć na premię, ale już tylko na 100 zł. Credit Agricole jest tutaj dość konsekwentne i logiczne. Skoro premia jest o połowę niższa to i wymagania przelewu są o połowę niższe.

Innymi słowy jeśli mamy wynagrodzenie na poziomie minimum 1500 zł i będziemy je przelewać przez 3 miesiące, to dostaniemy stówkę. Wszystkie warunki obowiązujące w punkcie pierwszym obowiązują i tutaj

Tutaj założysz konto w Credit Agricole dla 100 lub 200 zł premii

Jedyna różnica jest taka, że dla stówki nie ma ograniczenia do konieczności zgłoszenia do połowy roku. Oferta trwać będzie do odwołania. Wiadomo jednak, że im wcześniej tym lepiej, bank może bowiem w dowolnym momencie zakończyć tę nietypową akcję.

Jak widać mamy fajną promocję, bo łatwo tutaj zgarnąć premię. Nie trzeba robić zakupów na określoną kwotę, czy wykonywać różne wymyślone wymagania. Wystarczą 3 przelewy w kolejnych 3 miesiącach i po sprawie.


Najlepsze konta to Pierwsze i Premium
Pozostaje pytanie jakie konto wybrać spośród czterech możliwości? Darmowe jest 1 konto, ale jest ono przeznaczone dla klientów poniżej 27 lat. Kto jest starszy, ma do wyboru 3 konta. Nie polecam jednak konta PROSTOoszczędzającego, te bowiem kosztuje aż 4,90 zł i nie ma możliwości anulowania tej opłaty:(

Do wyboru mamy zatem albo PROSTOoszczędzające PLUS albo PREMIUM. Są darmowe przy wpływach konto, które możemy sobie robić sami. I tak:
PLUS - 1000 zł (dla osób w wieku do 30 lat)
        - 1500 zł (dla osób powyżej 30 lat)
PREMIUM - 10.000 zł 

Słowem oferta godna uwagi, trwa bowiem szybko i przyjemnie:)

1 Regulamin promocji Polacy wybierają CA - przenieś konto. Edycja 2
2 Regulamin promocji przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz