środa, 10 maja 2017

560 zł oraz 1500 zł do zgarnięcia w nowej akcji specjalnej Money Mania 10


Najlepszą promocją maja jest bez wątpienia akcja specjalna Money Mania 10, gdzie mamy całkiem przyjemną premię, większa aniżeli w ostatnich tego typu akcjach. Zamiast 100 zł do Rossmana jakie można zdobyć w mBanku tutaj mamy nawet do 2060 zł premii:)

Do zyskania nawet 2060 zł

W tym przypadku można zdobyć do 560 zł, a nawet więcej. Kolejny raz chodzi o popularny bank Millennium, który przoduje w tego typu akcjach. Niestety w dalszym ciągu Portugalczycy mają te same wymagania co do nowego klienta.


Od dłuższego czasu z promocji w tym banku mogą skorzystać tylko osoby, które nie miały tutaj konta od 1 kwietnia 2015, a więc już od ponad dwóch lat. Jeśli wytrzymałeś tyle bez świetnego konta na 2,50% możesz brać udział.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Millennium z fajnym bonusem

Powyższy link pozwala na rejestrację w akcji specjalnej, zostawiamy tam swój mail, dzięki czemu dostaniemy dodatkową premię od organizatora Money Manii. Link ważny będzie dość długo, bowiem akcja potrwa aż do 28 maja 2017. Samo konto wraz z kartą należy założyć do 31 maja 2017.

Co jest do zgarnięcia? Owe 560 zł rozbite jest na trzy tury:

Premia rozbita na 3 tury

1. 100 zł od organizatora
Aby zgarnąć pierwszą stówkę, należy zrobić to co zwykle bank wymaga, aby konto było darmowe. A warunki są bardzo banalne i robimy je od bez zmian od samego początku istnienia bloga. Są to:
  • przelew na konto w wysokości 1000 zł
  • jedna płatność kartą na dowolną kwotę
Przelew oczywiście może być własny. Bank uznaje nawet wpłatę w kasie, liczy się wpływ. Jeśli te dwa banalne warunki zrobimy w czerwcu i lipcu, dostaniemy stówkę do 16 sierpnia 2017. Jak widać nagroda praktycznie za nic, ba zgarniamy tak naprawdę dwa razu więcej:)


Dla dodatkowej stówki nie trzeba robić nic ponad:)

2. 100 zł do wakacje.pl w postaci bonu
Na drugą stówkę nie trzeba robić nic więcej. Warunki z punktu 1 wystarczają także do zdobycia bonu na 100 zł do portalu wakacje.pl. Sam zdobyłem taki bon w jednej z ubiegłorocznych akcji i wykorzystałem go w tym roku w serwisie wakacje.pl.

Bon można łatwo wykorzystać, wybieramy dowolną wycieczkę w dowolnym terminie. Cena wybranego wyjazdu zostanie obniżona o 100 zł, ważne by wykorzystać go w terminie podanym na odwrocie. Oczywiście jeśli bon jest ważny np. do 30 września 2017, możemy w tym terminie wykupić wyjazd na 2018 rok:)

Harmonogram nowej akcji specjalnej MM10

3. 360 zł od Millennium
Trzeci bonus to już standardowa oferta banku, którą można zdobyć poza akcją specjalną. Dla przypomnienia mamy tutaj możliwość zdobywania bonusu w wysokości 60 zł przez 6 miesięcy, co daje owe 360 zł. 

Owe 60 zł jest rozbite na dwie tury:
  • 5% cashback za płatności BLIK - max 30 zł
  • 2% cashback za płatności kartą - max 30 zł
Łatwiej jest zatem zdobyć zwrot za zakupy BLIKiem.


4. Nagroda dodatkowa w wysokości 1500 zł
Nowością w akcji specjalnej jest możliwość zdobycia nagrody dodatkowej. Aby ją zdobyć trzeba dodatkowo:
  • aktywować aplikację mobilną
  • dokonać BLIKiem minimum 5 płatności w czerwcu i lipcu
warunki są zatem żadne.

Nietypowe jest jednak przyznanie tego dodatkowej, sowitej nagrody. Dostaną ją tylko 4 osoby zarejestrowane jako osoba o numerze 90, 180, 270 oraz 360. Symbolizuje to trójki zegarowe zmieniane co 90 stopni, bowiem Millennium lubi kręcić się wokół swojego konta 360 stopni.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Millennium z fajnym bonusem

Zatem osoby którym uda się być jednym z 4 uprzywilejowanych miejsc mają okazję zgarnąć rekordowe... 2060 zł w jednej akcji specjalnej. Tak obfitej akcji jeszcze nie było:)

Regulamin nowej akcji specjalnej z Millennium Money Mania 10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz