sobota, 29 kwietnia 2017

6% cashback oraz nawet 400 zł do zgarnięcia za Citi Priority


Już nie 300 zł lecz 400 zł jest do zgarnięcia w Citi. Tak jak na kartach kredytowych tak i przy koncie Citi Priority od teraz można zdobyć podobną kwotę. Pytanie tylko czy warunki się zmieniły znacznie, skoro można mieć 100 zł więcej?

Teraz do zgarnięcia jest 400 zł w Citi :)

Definicja nowego klienta jest tym razem o dziwo bardzo łagodna jak na Citi. Z oferty mogą skorzystać osoby, które nie miały tutaj konta od 1 lipca 2016, tak bowiem rozumiem sformułowanie po 30 czerwca 2016.

Rzecz mocno zaskakująca biorąc pod uwagę fakt, że tutaj od lat nowy klient to ten, co nie miał tutaj produktu od kilku lat wstecz. Na początku tego roku podkreślałem, że nowy to już nie ten z 1 stycznia 2014 lecz o rok później. A tutaj nagle przesuwają o kolejne 1,5 roku:)

Tutaj założysz konto Citi Priority i łatwo zgarniesz 400 zł 

Powyższy link będzie ważny do 30 czerwca 2017. Natomiast konto można otworzyć do 31 lipca 2017. W poprzedniej edycji czekałem do samego końca czyli do 31 marca, zaś kurier przyjechał po tygodniu, teraz zaś czekam na uruchomienie konta - stąd ten dodatkowy miesiąc na jego założenie.

A jakie warunki zgarnięcia tej kasy? Podobnie jak poprzednio mamy dwa warianty do wyboru, chociaż jest nieco inaczej.

400 zł można zdobyć na dwa sposoby
1. Wariant A - saldo 30.000
Pierwszy warunek jest niemal identyczny jak poprzednio. Bank wymaga, by utrzymywać tutaj saldo na poziomie 30.000 zł. Nie ma już w ofercie lokaty na 2% do konta co było w poprzedniej edycji. 

a) 1 miesiąc - 100 zł za saldo 30.000k
Nie ma lokaty, ale za to bonus jest większy o 100 zł. Dostaniemy tę stówkę za pierwszy miesiąc, a to fajny prezent. Wszak gdybyśmy 30k trzymali na lokacie na stare dobre 3%, dostalibyśmy tylko nieco ponad 60 zł! A więc tutaj zarobimy więcej o blisko 40 zł:)

Zysk można dodatkowo podkręcić trzymając 30k nie na koncie osobistym, te bowiem nie jest oprocentowane. Wiadomo, że zawsze lepiej jest trzymać je na KO, bez względu na to ile oferuje, zawsze to lepsze niż nic. 

b) 2-7 miesiąc - do 300 zł za 6% cashback
Kolejne 300 zł można zgarnąć w pakietach po 50 za każdy miesiąc. W tym przypadku trzeba już aktywnie korzystać z karty jest to jednak opłacalne, bowiem bank płaci więcej zwrotu aniżeli T-mobile

W Citi mamy bowiem 6% zwrotu za transakcje. Co więcej nie zauważyłem tutaj wymogu minimum płatności jak w przypadku konta Premium w T-mobile. Tam musimy zapłacić minimum 500 zł by dostać premię, tutaj dostajemy 6% od dowolnej kwoty, co też jest na plus. 

Wariant B jest ciekawszy bo pozwala łatwiej uniknąć opłaty za konto

Ale uwaga - warto pamiętać, że dalej warto trzymać 30k chociażby na koncie oszczędnościowym. Dzięki temu unikniemy opłaty za konto w wysokości aż 30 zł. Ten trochę upierdliwy warunek powoduje, że wariant B wydaje się być ciekawszy w nowej promocji. 

Drugi sposób wydaje się ciekawszy

2. Wariant B - wpłata co miesiąc na 5.000 + KK
Kto nie lubi marnować środków w wysokości 30.000 zł przez cały okres trwania umowy jak w wariancie A, ma do wyboru inną fajną opcję. 

a) 1 miesiąc: 100 zł za wpłatę 5.000 zł + kk
Wystarczy wpływ na 5.000 zł co miesiąc, a jak doskonale wiemy taką kasę można od razu odesłać na inne konto nie marnując w ten sposób ani dnia. Z relacji czytelników wynika, że wpłaty mogą być własne, więc nie powinno być z tym problemu.

W wariancie B jest jednak jeszcze dodatkowy warunek i też nietrudny do spełnienia. Wystarczy posiadać darmową kartę kredytową w Citi. A posiadanie karty kredytowej w Citi to rzecz obowiązkowa u wyjadacza wisienek.

Powód jest prosty. Praktycznie każda karta w Citi daje też bonus w wysokości 400 zł. Mamy obecnie kilka akcji tego typu, które jak zwykle zebrałem w zakładce Nie przegap w sekcji Karty kredytowe. 


b) 2-7 miesiąc - do 300 zł za 6% cashback
Pozostały warunek jest identyczny jak w wariancie A. Trzeba wykonywać płatności kartą za co dostaniemy 6% zwrotu. Nie musimy jednak posiadać salda 30k, wystarczy posiadać darmową kartę kredytową i robić jeden przelew, a to już wygląda całkiem przyzwoicie.

Tutaj założysz konto w Citi i łatwo zgarniesz 400 zł

Konto w Citi wyrasta w tym roku na jedno z najlepszych kont na rynku. Od tego miesiąca to oferta nr 1 co widać w lewym górnym rogu. Niebawem zresztą będę miał okazję się przekonać jak funkcjonuje Citi. Kredytówkę tu już miałem kilka lat temu i było całkiem ok, jak jest z kontem przekonam się niebawem

Regulamin nowej promocji do 400 zł z Citi Priority

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz