środa, 26 kwietnia 2017

Ostatni dzwonek na 50 zł do kina za konto w Nest bank wraz z lokatą na 4%


Tylko do piątku 28 kwietnia 2017 potrwa jeszcze nową akcja specjalna z bonusem do darmowego konta. Mowa o popularnym od niedawna Nest banku w którym do zgarnięcia są bilety do kina, a dodatkowo na start można także założyć lokatę na Witaj 4%.

Kto może wziąć w niej udział? Mogą to być osoby, które do tej pory nie miały do tej pory konta w nie tylko w Nest bank, ale także i w poprzednich wcieleniach tego banku. Mowa więc o wspomnianych w poprzednim poście Smart banku oraz FM banku, chociaż komentarze na FpG sugerują, że jednak nie jest to tak ściśle przestrzegane jak w przypadku holdingu Czarneckiego.


Nowa akcja specjalna konta w Nest bank z bonusem 50 zl

Jak w każdej akcji specjalnej, aby wziąć w niej udział trzeba skorzystać z dedykowanego linku oferowanego nie przez bank, lecz przez organizatora akcji. Rejestrujemy się w niej zostawiając tutaj swój mail.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Nest konta z biletami do kina 

Powyższy link będzie aktywny tylko do piątku do 28 kwietnia 2017. Od razu po rejestracji na nasz mail przychodzi potwierdzenie udziału w akcji specjalnej. Wówczas z otrzymanego linku zakładamy konto.

Lista kin Helios objętych promocją

Co trzeba zrobić by zdobyć voucher do kina na kwotę 50 zł? Warunek nie jest zbyt trudny do spełnienia. Trzeba wydać 150 zł w terminie 60 dni od daty złożenia wniosku. Czasu jest więc aż nadto by spełnić ten niewygórowany warunek.

Harmonogram nowej akcji specjalnej w Nest bank

Co więcej bank nie wymaga nawet szczególnej aktywności. Można jednorazowo zatankować samochód i po sprawie. Regulamin stwierdza wyraźnie, że może to być jedna płatność:)

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Nest konta z biletami do kina
 
Poza tą akcją nowi klienci będą mogli także skorzystać z lokaty Witaj, która jest bez wątpienia najlepiej oprocentowaną lokatą na rynku. Nest nie kombinuje jak inne banki ze skracaniem czasu trwania tego depozytu - każdy ma prawo do 3 miesięcy ze starą dobrą stawką 4%:)

 
Regulamin promocji Nest konto - bilety Helios

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz