piątek, 24 marca 2017

300 zł premii i 3% cashback w nowej akcji specjalnej Money Mania 10


Obok oferty miesiąca godna uwagi jest także 10 już edycja popularnej Money Manii, która potrwa jeszcze tylko tydzień. Tym razem oferentem jest BGŻ Paribas, który jak się łatwo domyśleć premiuje swoje iKonto z premią 200 zł. Drugą premię na 100 zł dokłada organizator:)
Kto może skorzystać z tej promocji. W przypadku Paribasa nie jest tak fajnie jak w innych bankach. WBK omawiany w poprzednim wpisie daje rok karencji, zaś Millennium, Citi czy ING skracają od tego roku karencję.

Paribas jest jednak uparty i karencję ustawił aż na 3 lata, a ściślej na 27 lutego 2014. Jeżeli po tym terminie miałeś konto w Paribasie, nie ma szans na uzyskanie premii. Dotyczy to także niestety konta w BGŻ, więc Bogu ducha winni klienci banku rolników też są wykluczeni:( 

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w BGŻ Paribas po 300 zł premii 

Powyższy link ma być w teorii aktywny do 31 marca 2017 bo do końca tego miesiąca bank planuje współpracę z organizatorem. Jednak w przeciwieństwie do innych akcji specjalnych ta ma limit wniosków ustawiony na 1100 rejestracji. Me się więc okazać, że link będzie dezaktywowany wcześniej.

Co trzeba zrobić by otrzymać 300 zł? Jak w każdej akcji specjalnej rejestrujemy się na dedykowanym linku zostawiając swojego maila. Dzięki tej rejestracji uzyskujemy prawo do zdobycia 100 zł od organizatora.

Następnie z linku jaki otrzymamy na podanego maila do końca miesiąca składamy wniosek o iKonto. Konto powinno być otwarte do 18 kwietnia 2017. Mam nadzieję, że nie muszę przypominać o zaznaczaniu konkretnych zgód.

1) 100 zł od organizatora
Na zgarnięcie pierwszej premii wystarczy spełniać warunki przez dwa miesiące
Aby ją uzyskać należy:
  • przelać 1000 zł w kwietniu oraz maju
  • dokonać płatności na kartą 300 zł w kwietniu oraz maju
Innymi słowy musimy dwukrotnie zrobić to samo w miesiącach kwiecień i maj: przelew + płatności kartą. Trzeba przyznać, że bonus jest lepszy niż w T-mobile, gdzie za wydanie 500 zł dostajemy 25 zł. Tutaj za wydanie mniejszej kwoty 300 zł dostajemy dwa razy więcej:)


Szczegółowy harmonogram akcji specjalnej MM10
2) 200 zł od Paribasa
Poza tym dwa razy więcej premii można uzyskać od banku. W tym przypadku zdobycie premii potrwa nieco dłużej, bowiem ta rozbita jest na 5 kolejnych miesięcy. Jak łatwo policzyć skoro całkowita premia wyniesie w sumie 200 zł, to w jednym miesiącu można zdobyć maksymalnie 40 zł.

W dalszym ciągu powinniśmy robić to co w pierwszych dwóch miesiącach czyli przelew na 1000 zł oraz zakupy na minimum 300 zł. Przelew zwalnia z opłaty za konto, a zakupy na trzy stówki zwalniają z opłaty za kartę.

Bank za zakupy kartą będzie przyznawać 3% cashback, a więc nieco więcej aniżeli daje Millennium czy mBank. Co więcej w pierwszych dwóch miesiącach można zyskać więcej, bowiem zarabiamy podwójnie: od organizatora i banku niezależnie:)

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w BGŻ Paribas po 300 zł premii

Podsumowując mamy typową akcję typu skorzystaj z akcji specjalnej, zgarnij premię i zamknij konto. Paribas należy do banków z średniej półki, ale jak dają to warto skorzystać. Szkoda jednak, że wyklucza tutaj bogu ducha winnym klientom byłego BGŻ:(

Regulamin akcji specjalnej Money Mania 10 czyli 300 zł z Paribasem 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz